Charmed Vp
Charmed Vp
Charmed Vp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charmed Vp

Charmed Virtualus pasaulis
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ..::Pagrindine Sale::...

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Miguel Arango
Savo galiomis prikeli Prue
Miguel Arango


Pranešimų skaičius : 1349
Join date : 2009-11-26

..::Pagrindine Sale::... Empty
RašytiTemos pavadinimas: ..::Pagrindine Sale::...   ..::Pagrindine Sale::... Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 8:10 am

Cia bus pagrindine viresnybes sale...
Atgal į viršų Go down
Miguel Arango
Savo galiomis prikeli Prue
Miguel Arango


Pranešimų skaičius : 1349
Join date : 2009-11-26

..::Pagrindine Sale::... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Pagrindine Sale::...   ..::Pagrindine Sale::... Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 8:49 am

Atsiranda ir apsidairo čia,kad nieko nėra visi kažkur dingo.
Atgal į viršų Go down
Prue Halliwell

Prue Halliwell


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-02-07

..::Pagrindine Sale::... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Pagrindine Sale::...   ..::Pagrindine Sale::... Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 9:10 am

Po kažkokios kovos tarkim prieš kokius super galingus demonus (ala upper-level'io), atsiteleportuoja į salės vidurį patį Prue.
Tačiau visiškai neįprastai: ne ant kojų, o gulėdama ant šono ir susiemusi už savo kito šono ne ant kurio guli.
Suinkščiusi iš skausmo, ima rėkti per visa salė:
- Padėkit.. - padariusi pauzė, vėl surinka per visa salė. - Ei.. ar kas nors čia yra?
Galiausiai aptylusi sumerkia iš skausmo akys ir sukandusi pro dantys, laukia kažko pasirodančio.
Atgal į viršų Go down
Miguel Arango
Savo galiomis prikeli Prue
Miguel Arango


Pranešimų skaičius : 1349
Join date : 2009-11-26

..::Pagrindine Sale::... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Pagrindine Sale::...   ..::Pagrindine Sale::... Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 9:14 am

Išgirdęs pažįstamą balsą nusiteleportuoja į tą vieną kur buvo Prue.
Pažvelgė į ją.
-Prue tu gyva? - paklausė jos ir staigiai pripuolęs pradėjo gydyti jos žaizdas.
Žiurėdamas į ją gydė toliau,po kažkur 15 minučių Prue buvo sveika ir nebuvo nei vieno sužeidimo.
-Prue kaip tu čia atsidūrei,man vyresnybė,nepasakė,kad tu gyva, - žiūri į ją.
Atgal į viršų Go down
Prue Halliwell

Prue Halliwell


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-02-07

..::Pagrindine Sale::... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Pagrindine Sale::...   ..::Pagrindine Sale::... Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 9:24 am

Kadangi gulėjo vis dar prisimerkusi, išgirsta kaip kažkas atsiteleportuoja šalia jos.
Atmerkusi trumpam laikui akys išvysta kažkokį pažįstama jai šešėlį.
Tuo labiau ir balsas jai priminė kažką pažįstamo.
Bandžiusi kelias minutės atgaminti nieko nekalbėdama, kas tas žmogus.. susipranta, kad tai Leo.
- Leo.. džiugu tave matyti, - neslėpdama šiokio tokio džiaugsmo susidariusio per skausmus, vėl primerkia akys iškarto ištarusi tai.
Visą tą laiką kol jis ją gydė suprantama tylėjo.
Leo ją išgydžiusi vėl pasijutusi kaip atgimusi, atmerkia akys, tačiau dar negana to pasipurto ir pakyla ant kojų.
- Dėkui, - šyptelėjus kampinė šypsena, pasižiūri į jį.
- Vyresnybė slėpė nuo tavęs, kad aš gyva, stengėsi jie nuslėpti ir nuo demonų, tačiau negalėjo to padaryti, nes aš jiems tą sutrukdžiau, taip ką tik atsidūrdama mušyje prieš juos, o apie jį informacijos būs kaip ir daugiau, - nuryja susidariusius skyščius burnoje. - Tuo labiau, aš patį gana neseniai patapau žynė.
Atsikvėpia.
- Nesistebėk, kad čia taip tuščia. Neseniai mūs užpuolė kažkokie demonai aukštesniojo rango, todėl vyksta kitoje erdvėje mūšis iš kurio aš ir pargrįžau, - susideda rankas ant juosmens.
- Kaip seserys laikosi? - pakeitusi tema, nutyla taip leisdama pradėda kalbėti Leo ir klausosi jo.
Atgal į viršų Go down
Miguel Arango
Savo galiomis prikeli Prue
Miguel Arango


Pranešimų skaičius : 1349
Join date : 2009-11-26

..::Pagrindine Sale::... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Pagrindine Sale::...   ..::Pagrindine Sale::... Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 9:48 am

Kai pagaliau ji atmerkė akis ir žiūrėjo į jį nusišypsojo,
po kažkiek laiko baigęs ją gydyti pats prakalbėjo.
-Taip aš Leo,pagaliau atsiminei, - nusišypsojęs pasižiurėjo į ją ir netrukus atsiduso.
-Man ir tave džiugu vėl pamatyti,po tiek metų, - nusišypso.
-Nereikia man dėkoti,žynių juk toks darbas negi pamiršai, - nusijuokia.Ir netrukus atsidusta ir idėmiai jos išklauso,po kažkiek laiko įkvėpęs oro pradeda kalbėti.
-Vyresnybė tave prikėlė ir mums nieko nesakė, - susimastęs žvelgia į ją.
-Sakai jie mušyje su demonais, - pažvelgia į ją.
-Ir tu esi žynė? - paklausia jos dar kartą,nes netiki tuo ką pasakė.
-Tavo seserys kolkas laikosi gerai, - šypteli.
-Šiandien gimė mano ir Paiper sūnus,Wyatt'as, - nusišypso.
-O tu ruošiesi seserims atskleisti,kad esi nuo šiol žynė? - šypteli.
-Tikiuosiu savo galių nepraradai, - nusišypso.
-Aš žinok ir galvojau,kad tu atsigausi kažkada, - ištaria patenkintas.
-Nes mums reikės taves ateityje, - šypsosi.
Atgal į viršų Go down
Prue Halliwell

Prue Halliwell


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-02-07

..::Pagrindine Sale::... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Pagrindine Sale::...   ..::Pagrindine Sale::... Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 10:08 am

Besiklausydama jo teksto kiekvienos raidės nuo A iki Z, šypteli jau kiek platesnė šypsena.
Pamindžiojusi salės durys, taip kažkur paeidama link kažkurios vietos.
Apsižvalgiusi, tačiau vis dar klausydamasi jos ex-baltojo žinio (P.S. Leo kažkada buvo ir vis dar yra "The Charmed Ones" baltasis žinis) iškalbos karts nuo karto linkteli galva. Taip duodama ženklą, kad jinai nors ir užsiema kažkokia veikla, tačiau jo klausosi.
Jam baigus kalbėti, tiksliau atėjus jau jos eilei kalbėti, pradeda patį kalbėti.
- Dar kol kas neužmiršau nei vieno iš savo giminaičių ar draugų, - nežymiai suraukia antakius.
- Nes jų tiesiog neimanoma, nors ir netenka jų veidu matyti kaip ankščiau prieš mano mirtį, - paminėjusi mirtį, atsidūsta, tačiau greitai pakeičia temą.
- Nepamiršau, nepamiršau, tačiau ką tu ten gali žinoti.. gal būtum visai nenorėjęs to padaryti, - negarsiai prunkšteli.
- Taip, prikėlė, supratė ir dar kelis kartus apsvarstė, ar aš tikrai gerajai pusei priklausiau praeityje, - pradėda lėtai "pasakoti".
- Ką tik girdėjai.. jie mušyje, kuris tesiasi net gi jau per ilgai galima teigti, - linktelėjusi galva pažvelgia link Leo pusės.
- Esu.. ir praktiškai tuom didžiuojuosi, - taip įrodydama, kad taip ir yra ištikrųjų, ką jinai sako: vėl linkteli galva.
- Gera žinoti, svarbu, kad jos nebūtų užbaigusios savo pradėto darbo, - nusišypso ir pajunta, kad kažkoks "akmuo" nusirito nuo jos širdies.
- Sveikinu, - negarsiai suploja rankomis ir vėl gražina rankas į pradinė padetį: sudėjusi rankas ant juosmens. - Pirmasis sūnus kaip ir mūsų giminėje, ar jau kuri nors faktą primiršau? - nutaiso mąslia veido mina.
- Ruošiuosi. Jau nuo pat pirmos sekundės kai patapau baltaja žynė tai ruošiuosi daryti. Bet vis nieko nesuplanuoju.. kokiu momentu joms prieš akys pasirodyti, - įkvepia giliai orą, tačiau ji tą pačią sekundė ir iškvepia.
- Ne, nepraradau nei vienos, - papurto neigiamai galva. - Tik tai, kad prisidėjo kelėta naujų.
- O aš kažkaip to neplanavau, galvojau, kad kažkas man duos ramiai nugyventi mirusiųjų pasaulyje, tačiau yra kaip yra.. - kiek nusijuokia.
- Ateityje? Įdomu kuriems galams.. - klausiamai pažvėlgusi į pašnekovą, pradėda klausyti jo tolimesnių žodžių.
Atgal į viršų Go down
Miguel Arango
Savo galiomis prikeli Prue
Miguel Arango


Pranešimų skaičius : 1349
Join date : 2009-11-26

..::Pagrindine Sale::... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Pagrindine Sale::...   ..::Pagrindine Sale::... Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 10:24 am

Šypsodamasis vis klausosi jos iki pačios pabaigos kai galiausiai leidžia kalbėti ir Leo,dar truputį pamastęs ir pavaikščiojęs aplink šypteli ir tesia kalba.
-Tai tuomet gerai,kad neužmiršai, - kažkiek nusišypso.
-Tik daug kas pasikeitė kai mirei, - šypteli ir minutę patyli.
-Geriau rimtai nekalbam apie tai,juk tu gyva, - nusišypso patenkintas ir suploja rankomis.
-Žinok atspėjei pirmasis sūnus mūsų giminėje, - nusišypso ir žiūri į jos akis.
Po kažkiek laiko jis nutyla,bet palaukus kelias minutes vėl ima šnekėti.
-Manau jie grįš čia sveiki, - nusišypso,kadangi mušis ten baigiasi,ir laimėjo kaip bebūtų keista ne demonai,o baltieji žyniai netrukus visi grįšta ir į juos pažvelgia,kad truputį sužeisti.
Netrukus panaudoja dalies savo galių ir suklupęs ant vienos kojos,žvelgia į juos kai išgyja.
-Ačiu Leo, - šypteli visi.
-Prue ir Leo jums reikės saugoti raganas, - šypteli.
-Nes bet kurią minutę Wyatt'ui,Leo tavo sūnui gali grėsti pavojus,visi demonui iš Šaltinio sužinojo,kad gimė sūnus,todėl šaltinis į žemę nusiuntė kelis pakalikus ir beto Šaltinis gali būti,kad ankščiau ar vėliau atsigaus, - ištaria nepatenkintas vyriausiasis žinys.
Leo nuryja seiles ir pradeda šnekėti.
-Gerai supratau, - šypteli.
-Prue keliaujam pas tavo seseris? - paklausia jos.
-Žinau,kad kiek per greitai,bet reikia juos saugoti, - nusišypso.
-Ateityje, - susimasto.
-Negaliu sakyti,bet ateityje bus kažkas tokio nepaaiškinamo, - ištaria Leo ir pažvelgia į Prue laukdamas jos atsakymo.
Atgal į viršų Go down
Prue Halliwell

Prue Halliwell


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-02-07

..::Pagrindine Sale::... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Pagrindine Sale::...   ..::Pagrindine Sale::... Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 10:44 am

Dar prieš pat atsirandant po vykusio mūšio kitiems žyniams: besiklausydama jo jau aišku nebevaikšto po vietas, tačiau karts nuo karto žiūri į kokią nors vietą.
Tai į statulą, tai į žemė, tai į tolį ir dar į daugybė vietų.
Pašnekovui jos baigus kalbėti, pradėda kalbėti.
- Neįmanomų dalykų - neįmanoma užmiršti, - nusišypsojusi taip patikslindama savo žodžius vėl linkteli galva.
- Žinau. Atsirado nauja sesuo, kurios nei karto neesu mačiusi, tik įsivaizdavusi nuo pasakojimu. Tada dar puolė jus daugybė kartų demonų ir dar daugybė dalykų, - viską išberusi kaip žirnius į sieną, jau kiek prityla.
- Svarbiausia, kad viskas laimingai baigėsi ir tasai Shax'as buvo negrįžtamai sunaikintas.. na, čia mano žiniomis, - kiek pakraipo į šonus galvą.
- Neabejoju, kad jis būs galingas kaip ir kiekvienas iš mūsų giminės, nes vis naujesnė karta, tuo galingesnis tai priklausančiai kartai šeimos naris galingesnis, - prisiminusi Melindos, jų proproproproprosenelės gyvenusios penkioliktajame amžiuje, žodžius paliktus kažkurioje vietoje šešelių knygoje, apie jų kartas.
- Tai privalo grįžti, nes nežinia kas būtų jeigu jie pralaimėtu tą mušį.. turbūt prasidėtu kokia apokalipsė ar dar kas, - kalbėdama šia frazė mosuoja rankomis kažka bandydama paaiškinti. Tačiau užbaigus ją sakyti, taip nustoja ir mosuoti.
Po jų žodžių pasirodžius vadinamiesiems "vilkams" (vilkus mini, vilkai čia, taip skant) stebi kaip Leo išgydo žynius.
- Mhm.. šaunuolis. Kad aš taip sugebėčiau, - nusišypso, tačiau išgirdusi pirmuosius žodžius paskirtus jai (ir Leo, apie saugojimą), nutaiso nustebusios veida. - Kaip tai? - ir vėl pradeda klausyti baltųjų žinių paaiškinimą. Susipratusi, ką jie turėjo omeny, linkteli galva taip įrodydama, kad suprato.
- Keliaujam, tik, kad nežinau kokia jų reakcija būs.. - šypteli kažkiek ir nuleidžia akys link grindų pusės.
- Tačiau kaip būs taip būs, - tačiau vėl jas pakelia ir taip įrodydama, kad tikrai norėtu keliauti pas jas ir pamatyti seserys: linkteli galva.
- Laukiu nesulaukiu sužinoti ką turi omeny minėdamas tą "ateitį", tačiau nežinomybė tuo ir įdomi yra,- suraukia nežymiai antakius.
- Na, tai teleportuojames ar dar turi čia reikalų? - vėl nutaisiusi klausiamą veidą eilinį kartą, žiūri į Leo.
Atgal į viršų Go down
Miguel Arango
Savo galiomis prikeli Prue
Miguel Arango


Pranešimų skaičius : 1349
Join date : 2009-11-26

..::Pagrindine Sale::... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Pagrindine Sale::...   ..::Pagrindine Sale::... Icon_minitimeSk. 02 07, 2010 10:55 am

Šypteldamas išklauso visų žodžių sakomų jam,kuriuos pasako Prue,bei netrukus sulaukęs,kol ji pabaigs kalbėti,pats įkvepia oro ir nieko nelaukdamas ima kalbėti.
-Tesingai pasakyta,nes to niekada neužmiršim, - šypsosi.
-Taip atsirado nauja sesuo ir ji Paige, - kažkiek nusišypso.
-Ir pavaduoja tavo vieta,o kai jūs būsit keturios būsite tikrai neįveikiamos, - šypteli.
susimastęs po jos žodžių ištartus apie Wyatt nusišypso.
-Manau jis bus tikrai galingas,nes manau jis turės mano ir Paiper galių, - nusišypso.
-Manau tikrai taip įvyktų,bet žyniai jau sugrįžo, - išsišiepia ir išgydęs visus žynius nusišypso Prue.
-Po kelerių metų irgi tai mokėsi manau, - nusijuokia.
-Na turėtumėte grįšti jau dabar,nes seserys jau keliauja į namus,ir ten užpuls, - šypsosi kažkiek.
Leo išgirdęs,kad tuoj pat juos užpuls pažvelgia į Prue.
-Keliaujam, - staiga abu pradingsta iš šiops vietos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





..::Pagrindine Sale::... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ..::Pagrindine Sale::...   ..::Pagrindine Sale::... Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
..::Pagrindine Sale::...
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Pagrindinė Salė
» ..::Vartai į Pagrindine Sale::...
» Treniruočių Salė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Charmed Vp :: Dangaus Karalystė :: Vyresniujų Buveinė-
Pereiti į: